Nedved: Tottenham to solidny zespół

Autor: Dariusz Maruszczak | 11.12.2017 15:05 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Legendarny pomocnik Juventusu Pavel Nedved wypowiedział się na temat wyników losowania 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Juventus trafił na tym etapie rozgrywek na Tottenham, który w swojej grupie wyprzedził m.in. Real Madryt. Pierwsze spotkanie tych drużyn odbędzie się 13 lutego w Turynie, a rewanż 7 marca na Wembley.

– To normalne losowanie. Nigdy nie mierzyliśmy się z Tottenhamem w rozgrywkach europejskich, jedynie w meczu towarzyskim, który przegraliśmy ostatniego lata. Nie byliśmy jednak wtedy w formie, a teraz musimy wierzyć w siebie i robić wszystko jak najlepiej. Spotkanie odbędzie się dopiero za dwa miesiące, zobaczymy co się wydarzy do tego czasu – powiedział Nedved, który był przedstawicielem Juventusu podczas dzisiejszego losowania.

– Tottenham jest solidnym zespołem ze świetnym trenerem, który w pełni wykorzystuje potencjał ofensywny swojej drużyny. Gra tam też Llorente, którego dobrze znamy, i mamy nadzieję, że nie skrzywdzi nas tak, jak to zrobił w barwach Sevilli – dodał były reprezentant Czech.

Nedved został także zapytany, czy nie lepiej byłoby, gdyby Juventus odpadł wcześniej, niż potem cierpiał z powodu porażki w finale. – Podpisałbym się pod uczestnictwem w finale w każdym sezonie. Zawsze trudno się do niego dostać, ale Juventus czynił to dwa razy w ciągu trzech lat. To nie zdarza się każdemu.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Juventus Turyn, Tottenham Hotspur, Pavel Nedved

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze