Guardiola: Zapytaj mnie w lutym, co sądzę o wylosowaniu Basel

Autor: Michał Nowacki | 13.12.2017 05:22 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Josep Guardiola skomentował losowanie Ligi Mistrzów, które odbyło się w poniedziałek. Manchester City zagra z FC Basel. Szwajcarzy w fazie grupowej mierzyli się z inną ekipą z Manchesteru. Na Old Trafford "Czerwone Diabły" wygrały 3:0, zaś w Szwajcarii gospodarz triumfował 1:0.

Rok temu na tym samym etapie rozgrywek "The Citizens" trafili na AS Monaco. W Manchesterze triumfował gospodarz 5:3, ale w rewanżu ekipa Leonarda Jardima wygrała 3:1 i w dwumeczu padł wynik remisowy 6:6. Lepszy bilans goli na wyjeździe premiował awansem ekipę z Ligue 1.

– Zawsze po losowaniu pytają mnie wszyscy co sądzę. Mamy grudzień a mecze są dopiero w lutym. Zawsze odpowiadam to samo. Zadaj mi to pytanie tydzień lub dwa tygodnie przed meczem. Nie wiem jak będzie wyglądała nasza gra w lutym, kadra zawodników, ilość graczy kontuzjowanych, ani w jakiej formie będzie Basel – zaczął Josep Guardiola.

– W zeszłym sezonie wylosowaliśmy AS Monaco i wszyscy byliśmy szczęśliwi. Historia pokazała, co się wydarzyło. Do tej pory pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie robić dobre rzeczy w wielkich meczach, ale to już przeszłość i nie ma gwarancji, że zrobimy to w przyszłości. Liga Mistrzów polega na tym, w jakiej dyspozycji jesteś obecnie i w tej chwili nie mogę powiedzieć jak będziemy prezentować się w lutym – dodał trener "The Citizens".

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Anglia, Josep Guardiola, Trenerzy, FC Basel, Manchester City, Szwajcaria

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze