33-latek odejdzie z Camp Nou?!

Autor: Karol Brandt | 14.12.2017 19:50 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Katalońskie media wieszczą, że podczas zimowego okna transferowego „Blaugranę” opuści jeden zawodnik.

Javier Mascherano nie tak dawno informował, że chciałby zakończyć karierę w klubie macierzystym, a więc w Club Atlético River Plate. Dziś jednak Sport obwieścił, że Argentyńczyk doszedł do porozumienia z władzami „Dumy Katalonii” i otrzymał pozwolenie na odejście z Camp Nou, lecz ma obrać inny kierunek.

Poważnie zainteresowane transferem byłego obrońcy Liverpoolu są władze Hebei China Fortune. Przedstawiciel chińskiej ekstraklasy liczy na to, że otrzyma zgodę na negocjacje z samym zawodnikiem w ciągu dziesięciu najbliższych dni. W grę wchodzić ma jeszcze powrót do Argentyny, lecz przedstawiciele Club Atlético River Plate muszą się pośpieszyć, jeśli chcą, by 33-latek wybrał ofertę „Millonarios”.

Co ciekawe, Hebei China Fortune chce skusić Javiera Mascherano pensją na poziomie siedmiu milionów euro (to o milion więcej niż Argentyńczyk inkasuje w Barcelonie). Dodajmy, że obecna umowa stopera mogącego występować w pomocy wygasa w czerwcu 2019 roku.

W przypadku odejście doświadczonego zawodnika, FC Barcelona będzie chciała sprowadzić do zespołu ogranego piłkarza z doświadczeniem gry w Europie. 

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Transfery, Argentyna, Javier Mascherano, River Plate, Chiny, Hebei China Fortune

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze