Bayern sprowadził zmiennika dla Lewandowskiego

Autor: Dariusz Maruszczak | 21.12.2017 17:59 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Od dłuższego czasu pojawiały się spekulacje, że Bayern w końcu sprowadzi zmiennika dla Roberta Lewandowskiego. Teraz te rozważania stały się faktem.

Od 1 stycznia nowym piłkarzem Bayernu zostanie Sandro Wagner. Napastnik Hoffenheim kosztował „Bawarczyków” 13 milionów euro i związał się z klubem do 2020 roku. 

– Jestem bardzo szczęśliwy z tego transferu. Bayern jest najlepszym klubem w Niemczech i jednym z najlepszych na świecie. Kiedy otrzymałem propozycję, nie musiałem się długo zastanawiać – powiedział Wagner.

30-latek zdołał siedmiokrotnie wystąpić w reprezentacji Niemiec, w której strzelił pięć goli. Z kolei dla Hoffenheim sześć razy trafiał do siatki w 17 występach obecnego sezonu.

Warto dodać, że Wagner jest wychowankiem Bayernu, z którego odszedł w 2008 roku do Duisburga. Wcześniej w zespole z Monachium zdołał rozegrać jedynie osiem spotkań.

– Jestem zachwycony. Moja długa podróż wreszcie dobiega końca i mogą wrócić do mojego domu i mojego klubu – wyznał.

W nowym-starym zespole będzie występował w koszulce z numer „2”. 


Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Transfery, TSG Hoffenheim, Bundesliga, Sandro Wagner

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #5

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem był on szczególny dla kibiców Chelsea FC.

  czytaj więcej
 • Pavard w Bayernie Monachium?

  22-latek z dnia na dzień jest co raz bardziej rozpoznawalny w świecie futbolu. Dobre występy w reprezentacji Francji nie uchodzą uwadze wielkich klubów, wliczając w to ekipę mistrza Niemiec.

  czytaj więcej
 • Bale w Bayernie Monachium?

  Cały czas nieznana jest przyszłość walijskiego skrzydłowego. Według ostatnich doniesień, jego usługami poważnie zainteresowani są „Bawarczycy”.

  czytaj więcej

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze