Iniesta: Coutinho nie zagrozi mojej pozycji, ale może wzmocnić Barcelonę

Autor: Michał Nowacki | 21.12.2017 19:03 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Kapitan Barcelony, Andrés Iniesta ma nadzieję, że w przyszłym roku na Camp Nou zostanie sprowadzony Philippe Coutinho z Liverpoolu. Brazylijczyk miałby wypełnić lukę powstałą po odejściu Neymara do Paris Saint-Germain. Hiszpan spodziewa się, że do transferu dojdzie już w styczniu.

Rozmowy między oboma klubami trwały już w lecie, ale wówczas nie osiągnięto porozumienia. Piłkarz dogadał się jednak z władzami "The Reds" i dostał zgodę na odejście z Anfield Road w 2018 roku.

– Widzę, że Philippe Coutinho jest świetnym piłkarzem z wieloma talentami, potrafi korzystać z obu nóg, strzela gole, tworzy sytuacje podbramkowe i świetnie znajduje przestrzeń między środkiem pola i atakiem. On jest graczem o podobnym profilu do naszego i byłby świetnym wzmocnieniem. Nie widzę w nim zagrożenia, jeśli chodzi o moją pozycję, ale jako wsparcie klubu – powiedział Iniesta w rozmowie z El Mundo Deportivo.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Liverpool FC, Anglia, Hiszpania, Transfery, Andrés Iniesta, Neymar, La Liga, Premier League

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze