Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy redakcja LigaMistrzow.com

Redakcja | 24.12.2017 08:00 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Cały skład serwisu LigaMistrzow.com pragnie złożyć wszystkim życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne.

Jak co roku wszyscy na świecie przeżywają tajemnicę narodzin Jezusa Chrystusa. Jest to dzień, jak mówią słowa piosenki Czerwonych Gitar, bardzo ciepły, choć grudniowy. Z tego miejsca, redakcja LigaMistrzow.com pragnie życzyć wszystkim spokojnych i pełnych radości świąt w gronie najbliższych. Cieszmy się wspólnie z tych świąt i podtrzymujmy magię, która towarzyszy każdemu od dziecka i pozwala z uśmiechem na ustach celebrować ten czas, w którym choć na moment można pobyć razem.

Zbliża się także koniec roku 2017. Był to bardzo owocny rok, nie tylko pod względem emocji piłkarskich. Życzymy wszystkim, aby tych emocji było w nadchodzącym 2018 roku jeszcze więcej oraz, abyśmy wszyscy dzielili się szczęściem w każdej formie.

Sobie natomiast życzymy chęci do dalszego działania, kreatywności w tworzeniu nowych rzeczy oraz lekkiego pióra. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Czytaj więcej o: LigaMistrzow.com

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Zostań redaktorem LigaMistrzow.com!

  Serwis LigaMistrzow.com kompletuje kadrę na nowy sezon. Zgłoś się, być może potrzebujemy właśnie Ciebie!

  czytaj więcej
 • Wielkanocne życzenia od LigaMistrzow.com

  Zespół serwisu LigaMistrzow.com pragnie złożyć życzenia z okazji nadchodzących świąt Wielkiejnocy.

  czytaj więcej
 • Liga Mistrzów: Wtorkowy przegląd prasy

  Tak jak w ubiegłym tygodniu, sprawdzamy co dzieje się w zagranicznych mediach przed rozpoczęciem wtorkowych pojedynków w Lidze Mistrzów. Przedstawiamy Państwu przegląd prasy z krajów, które będą reprezentowały dzisiaj kluby w Champions League.

  czytaj więcej
 • Liga Mistrzów: Wtorkowy przegląd prasy

  We wtorkowy wieczór wraca Liga Mistrzów. Zdecydowanie hitem dzisiejszego dnia będzie starcie Juventusu z Tottenhamem. Na drugim planie znajduje się starcie FC Basel z Manchesterem City, a jak wygląda to w prasie?

  czytaj więcej
 • Bitwy Kibiców wracają

  Czekają nas wielkie emocje, bowiem ruszamy z projektem, o który wielu z Was tak często pytało. Bitwy Kibiców LigaMistrzow.com dadzą Wam możliwość zagrania w wirtualnym finale LM.

  czytaj więcej

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze