Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy redakcja LigaMistrzow.com

Redakcja | 24.12.2017 08:00 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Cały skład serwisu LigaMistrzow.com pragnie złożyć wszystkim życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne.

Jak co roku wszyscy na świecie przeżywają tajemnicę narodzin Jezusa Chrystusa. Jest to dzień, jak mówią słowa piosenki Czerwonych Gitar, bardzo ciepły, choć grudniowy. Z tego miejsca, redakcja LigaMistrzow.com pragnie życzyć wszystkim spokojnych i pełnych radości świąt w gronie najbliższych. Cieszmy się wspólnie z tych świąt i podtrzymujmy magię, która towarzyszy każdemu od dziecka i pozwala z uśmiechem na ustach celebrować ten czas, w którym choć na moment można pobyć razem.

Zbliża się także koniec roku 2017. Był to bardzo owocny rok, nie tylko pod względem emocji piłkarskich. Życzymy wszystkim, aby tych emocji było w nadchodzącym 2018 roku jeszcze więcej oraz, abyśmy wszyscy dzielili się szczęściem w każdej formie.

Sobie natomiast życzymy chęci do dalszego działania, kreatywności w tworzeniu nowych rzeczy oraz lekkiego pióra. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Czytaj więcej o: LigaMistrzow.com

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Bitwy Kibiców wracają

  Czekają nas wielkie emocje, bowiem ruszamy z projektem, o który wielu z Was tak często pytało. Bitwy Kibiców LigaMistrzow.com dadzą Wam możliwość zagrania w wirtualnym finale LM.

  czytaj więcej
 • Zostań redaktorem LigaMistrzow.com!

  Serwis LigaMistrzow.com kompletuje kadrę na nowy sezon. Zgłoś się, być może potrzebujemy właśnie Ciebie!

  czytaj więcej
 • Koniec transferowej sagi. Mączyński w Legii!

  Kontrowersyjny transfer stał się faktem. Reprezentant polski podpisał z "Wojskowymi" dwuletni kontrakt z automatyczną opcją przedłużenia go o kolejny rok. Legia Warszawa zapłaciła za pomocnika Wisły Kraków 500 tyś. euro plus bonusy za awans "Legionistów" do Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Praktyki studenckie w LigaMistrzow.com

  Studiujesz dziennikarstwo bądź jesteś na kierunku filologia polska (specjalność: edytorstwo tekstów) i czekają Cię obowiązkowe praktyki zawodowe? Znalazłeś się w dobrym miejscu! Jeżeli śledzisz na bieżąco wydarzenia piłkarskie, a w szczególności rozgrywki Ligi Mistrzów, mamy dla Ciebie propozycję! Stań bark w bark z nami, pisz, edytuj, ucz się, zdobądź podpis, znajomości i pogłęb swoją pasję!

  czytaj więcej

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze