Hamsik pobił rekord Maradony!

Autor: Michał Nowacki | 24.12.2017 19:06 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Marek Hamšík wczoraj zdobył zwycięską bramkę w meczu z Sampdorią. Gol na 3:2 był jego 116. trafieniem w barwach Napoli we wszystkich rozgrywkach. Słowak wyprzedził w ten sposób legendę klubu, Diego Maradonę. Syn Argentyńczyka przyznał, że ojciec był dumny z osiągnięcia obecnego zawodnika neapolitańczyków.

– Tata jest szczęśliwy, że udało mu się zapisać taką historię. Niewątpliwie wyprzedzenie Diego Maradony jest powodem do świętowania. Tym bardziej zasłużył na to Marek Hamšík. Jest bardzo podobny do mojego taty, dba o wszystko w Neapolu: miasto, zespół czy ludzi. On ożenił się z Neapolem i jest tutaj na dobre i na złe, jak mój ojciec. Marek na zawsze zostanie zapamiętany przez kibiców Napoli – przyznał syn Diego Maradony.

– W tym sezonie zespół gra znakomicie, ma przekonanie, że może walczyć do końca. Nie widziałem drużyny silniejszej niż Napoli. Inter i Juventus przyjechali na San Paolo i zaparkowali autobus – dodał Jr. Maradona.

W dodatku Inter uległ Sassuolo 0:1 i Napoli zyskało pięciopunktową przewagę nad trzecim Interem i jeden punkt nad Juventusem, który pokonał Romę.

Czytaj więcej o: Włochy, Marek Hamsik, Diego Maradona, Legenda, SSC Napoli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze