Oficjalnie: Dwa transfery FC Basel!

Autor: Karol Brandt | 28.12.2017 13:25 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Mistrzowie Szwajcarii postawili na wychowanków klubu.

Najpierw potwierdzono zakontraktowanie Fabiana Freia, który w 2015 roku trafił do 1.FSV Mainz 05. Wówczas ekipa z Moguncji przelała na konto „RotBlau” 3,6 mln euro. Od tego czasu środkowy pomocnik zanotował 62 występy, w których strzelił trzy gole oraz zaliczył cztery asysty. 28-latek związał się z FC Basel do 30 czerwca 2022 roku. Według różnych źródeł zapłacono za niego około 700 tys. euro.

– Widziałem już wiele w piłce, a mimo to nadal nie czuję się staro. Mam jeszcze wiele do udowodnienia w tym klubie i liczę na to, że nie zawiodę kibiców – stwierdził Fabian Frei.

Kolejnym bohaterem transferu jest Samuele Campo, który także jest wychowankiem FC Basel, z którego w 2016 roku powędrował do FC Lausanne-Sport. W barwach „Białych” rozegrał 59 występów i strzelił 11 goli. Do tego wyniku ofensywny pomocnik dorzucił 15 asyst. 22-latek podpisał umowę do 30 czerwca 2022 roku. Nie ujawniono kwoty transferowej.

Obaj piłkarze dołączą do FC Basel 1 stycznia.  

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Transfery, Kontrakt, FC Basel, Szwajcaria, Fabian Frei, 1. FSV Mainz 05, Samuele Campo, FC Lausanne-Sport

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze