Aleix Vidal w Romie? Agent potwierdza!

Autor: Karol Brandt | 28.12.2017 15:50 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Prawy defensor „Blaugrany” może przenieść się na Półwysep Apeniński.

Aleix Vidal w bieżącym sezonie rozegrał 14 spotkań, z czego 10 w La Lidze. Prawego defensora to nie satysfakcjonuje i chce zmienić otocznie w poszukiwaniu większej liczby minut. Jego usługami w ostatnim czasie zainteresowane były Valencia CF oraz Atlético Madryt, ale agent piłkarza, Ruggero Lacerenza, w rozmowie z Tele Radio Stereo przyznał, że w grę wchodzi także transfer do Rzymu.

– Aleix jest profesjonalistą, zawsze trenuje na 100%. Wybór należy jednak to trenera – rozpoczął.

– Prawda jest taka, że pojawiło się zainteresowanie ze strony Romy. Aleix to w końcu zawodnik na bardzo wysokim poziomie. Z pewnością byłoby miło znów z nim współpracować (Monchim, dyrektorem sportowym Romy – przyp. red.). Już w Sevilli dobrze nam się układało. Zarówno on, jak i mój klient utrzymują ze sobą dobre stosunki – kontynuował.

– On czuje się dobrze w Hiszpanii, lecz to nie znaczy, że nie chciałby spróbować swoich szans w innych ligach, w innych drużynach. Najważniejsze jest to, aby dwa kluby doszły ze sobą do porozumienia. Wypożyczenie to jedno z możliwych rozwiązań – zakończył agent Aleixa Vidala, Ruggero Lacerenza.

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, FC Barcelona, Hiszpania, Włochy, Transfery, AS Roma, Valencia, Aleix Vidal, Monchi

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze