Klopp: Kupując van Dijka nie muszę sprzedawać Coutinho

Autor: Michał Nowacki | 30.12.2017 09:55 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Liverpool zapewnił już sobie zakup Virgila van Dijka i zapłacił za niego 75 milionów funtów. Trener "The Reds", Jürgen Klopp zapewnia jednak, że tak duży wydatek nie zmusza klubu do sprzedania Philippe'a Coutinho, aby odzyskać sporą część gotówki z transferu. Brazylijczyk jest wysoko na liście życzeń Barcelony.

Kwota wydana na Holendra oznacza, że jest on najdroższym obrońcą na świecie. Southampton dostał za środkowego obrońcę 75 milionów funtów. Natomiast Barcelona ostrzy sobie apetyt na Philippe'a Coutinho, który miałby zająć miejsce sprzedanego w lecie Neymara do Paris Saint-Germain. W sierpniu "Blaugrana" planowała wydać na Brazylijczyka 115 milionów funtów, ale władze z Anfield Road natychmiast odrzuciły taką ofertę.

– Nikt mi nie powiedział, że muszę sprzedać Coutinho. Mamy dobrych zawodników i nie musimy nikogo sprzedawać z tego powodu, mamy wysokie ambicje i włodarze wiedzą o tym. Jedyne co mnie interesuje to dobra gra Coutinho, byłem zadowolony z jego kilku ostatnich występów – powiedział Klopp w rozmowie z dziennikarzami.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Liverpool FC, Anglia, Hiszpania, Transfery, Trenerzy, Jurgen Klopp, Philippe Coutinho, Southampton

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze