Bitwy Kibiców wracają

Redakcja | 30.12.2017 14:30 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Czekają nas wielkie emocje, bowiem ruszamy z projektem, o który wielu z Was tak często pytało. Bitwy Kibiców LigaMistrzow.com dadzą Wam możliwość zagrania w wirtualnym finale LM.

Bitwy Kibiców pamiętają nasi najbardziej lojalni użytkownicy. Pomimo wielu niedociągnięć, były one najbardziej lubianą grą, jaką prowadziliśmy. Teraz postanowiliśmy ją reaktywować, jednak w nieco innej formie. Największą zmianą jest fakt, że nie będziemy głosować w serwisie, a na profilu na Facebook. W ciągu jednej bitwy użytkownik będzie mógł oddać tylko jeden głos z jednego konta, ale jak wiadomo, bardzo łatwo zachęcić znajomych z Fb do pomocy w głosowaniu, także liczy się Wasze zaangażowanie i inicjatywa. Możecie wciągnąć w walkę sportowe fanpejdże i grupy na 'fejsie'. Głosowanie na każdą bitwę w pierwszej fazie będzie trwać 2 dni, zatem każdy powinien znaleźć czas, by oddać swój głos. Oczywiście w chwili, gdy Wasi ulubieńcy nie grają, możecie wspierać innych albo zwalczać swoich największych przeciwników.

Pary w jakich przyjdzie walczyć poszczególnym drużynom są tymi samymi, które zostały wylosowane w 1/8 finału prawdziwej Ligi Mistrzów. I tak, jak w rzeczywistości, tak i u nas spotkają się ze sobą choćby Real i PSG, Chelsea i Barcelona czy Basel z Manchesterem City. Jednak to tylko od Was zależy, która drużyna zagra w ćwierćfinale, półfinale itd. Po zakończeniu 1/8 finału zwycięzcy spotkają się w parach wg losowo ułożonej drabinki. W przypadku remisu w bitwie, swój głos odda redaktor prowadzący zabawę.

Mecz 1: Juventus - Tottenham
Mecz 2: Basel - Man. City
Mecz 3: Porto - Liverpool
Mecz 4: Real Madryt - PSG
Mecz 5: Chelsea - Barcelona
Mecz 6: Bayern - Besiktas
Mecz 7: Szachtar Donieck - Roma
Mecz 8: Sevilla - Man. Utd

Drabinka:

 Kto wygra wielki finał? Która drużyna ma najwięcej kibiców i największy potencjał? Zapraszamy do zabawy TUTAJ.

Czytaj więcej o: LigaMistrzow.com, Bitwy Kibiców

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze