Wpadka NIKE czy „myślenie życzeniowe”?

Autor: Grzegorz Góra | 01.01.2018 14:21 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Oficjalna strona NIKE poinformowała w nocy o promocji na stroje FC Barcelony. Wśród proponowanych trykotów znalazł się też ten... z nazwiskiem Philippe Coutinho.

„Philippe Coutinho jest gotowy, aby błyszczeć na Camp Nou. Zdobądź koszulkę FC Barcelony na sezon 2017/18 z nazwiskiem czarodzieja. Spiesz się, darmowa personalizacja dostępna tylko do 6 stycznia” – tymi słowami firma NIKE rozpoczęła w nocy promocję strojów FC Barcelony, zwiastując (?) przybycie Brazylijczyka do stolicy Katalonii.

Choć wpis został szybko usunięty, w mediach społecznościowych wrze, a kibice „Dumy Katalonii” zacierając ręce, licząc na szybkie potwierdzenie „wpadki” NIKE przez klub z Camp Nou. Transfer zwiastują także hiszpańskie media, sugerując, że Brazylijczyk szuka już lokum w Barcelonie, co jednoznacznie świadczyć ma o porozumieniu Katalończyków z Liverpoolem.

Telenowela pod tytułem „Coutinho w Barcelonie” doczekała się zatem drugiego sezonu. Czy my doczekamy się jej finału? Okienko transferowe zostało otwarte, więc pozostaje nam czekać na oficjalne doniesienia.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Liverpool FC, Anglia, Hiszpania, Transfery, Philippe Coutinho, Nike

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze