Oficjalnie: Sprawdził się najczarniejszy scenariusz w sprawie snajpera City

Autor: Karol Brandt | 02.01.2018 15:12 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Gabriela Jesusa czeka długa rehabilitacja.

Snajper Manchesteru City kontuzji doznał w ostatnim meczu ligowym „Obywateli”, w którym ich rywalem było Crystal Palace. 20-latek boisko opuścił już w 23. minucie. Badania potwierdziły najgorsze. Brazylijczyk doznał uszkodzenia więzadeł w kolanie. Klub poinformował, że czas powrotu nie jest jeszcze do końca znany. W najbliższym czasie lekarze wykonają serię badań, dzięki którym ustalą przewidywany termin powrotu do zdrowia wychowanka Palmeiras.

Najczarniejszy scenariusz zakłada 12-tygodniową rekonwalescencję. Wszyscy w klubie liczą, że okres nieobecności utalentowanego piłkarza z Kraju Kawy potrwa jak najkrócej. 20-letni napastnik był ważną postacią w zestawieniu Josepa Guardioli. Hiszpan rozdzielał minuty pomiędzy Jesusem a Agüero.

13-krotny reprezentant Brazylii w tym sezonie rozegrał 27 spotkań, w których strzelił dziesięć goli oraz zanotował cztery asysty. Dla Gabriela Jesusa to druga poważna kontuzja, odkąd trafił na Etihad Stadium. Bowiem przed rokiem piłkarz urodzony w São Paulo doznał złamania kości śródstopia. Na razie nie wiadomo, czy „The Citizens” zdecydują się na transfer kolejnego napastnika, który mógłby zastąpić 20-latka na czas jego rekonwalescencji. 

Czytaj więcej o: Anglia, Josep Guardiola, Kontuzje , Trenerzy, Manchester City, Gabriel Jesus

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze