Courtois: Z Hazardem zachęcamy się do podpisania nowych umów

Autor: Michał Nowacki | 07.01.2018 09:09 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Chelsea ciągle czeka na podpis Edena Hazarda, którego umowa obowiązuje do lata 2020 roku. Belg jest na liście życzeń Realu Madryt, podobnie jak jego rodak, Thibaut Courtois. Bramkarz ujawnił jednak sekret, że wraz z playmekerem wzajemnie zachęcają się do podpisania nowych kontraktów z "The Blues".

– Czy Eden i ja zachęcamy się nawzajem do podpisania umowy? Tak, mówił mi, że jeśli ja podpiszę to on też. Jednak nie mogę powiedzieć, który z nas zrobi to pierwszy. Myślę, że obaj jesteśmy zadowoleni z gry w Chelsea, mamy wielką rolę do odegrania. Byliśmy dwa razy mistrzami Anglii w ostatnich czterech latach. Spędziliśmy wspaniałe chwile na Stamford Bridge – mówił niedawno Thibaut Courtois na łamach Evening Standard.

– Utrata takiego gracza jak Eden byłaby niekorzystna dla naszego klubu. On jest niezastąpiony. Za pieniądze, które uzyskalibyśmy z jego sprzedaży można pozyskać pięciu zawodników, ale żaden z nich nie będzie taki jak Hazard. To tak, jakby Barcelona miała grać bez Lionela Messiego czy Real Madryt bez Cristiano Ronaldo. Jeśli osiągasz sukcesy to naturalne, że największe kluby chcą pozyskać najlepszych zawodników. Jeśli Chelsea ma ambicję być najlepszym klubem na świecie to tego rodzaju zawodnicy muszą zostać w klubie – wyznał belgijski bramkarz.

Spekuluje się, że Courtois ma być najlepiej opłacanym bramkarzem na świecie, zaś Hazard dostanie równie satysfakcjonujące warunki.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Transfery, Kontrakt, Eden Hazard, Thibaut Courtois

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze