Manchester United walczy z City o Alexisa

Autor: Dariusz Maruszczak | 11.01.2018 15:28 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Jak donosi brytyjski dziennik The Guardian, Manchester United ma zamiar stoczyć walkę z Manchesterem City o Alexisa Sancheza.

Według wcześniejszych doniesień brytyjskich mediów Chilijczyk miał już być jedną nogą w zespole „Obywateli” i zaakceptować propozycję kontraktu wynoszącą 250 tysięcy funtów tygodniowo. Sanchez miałby kosztować City 20 milionów funtów. Tymczasem do gry wkroczył drugi klub z Manchesteru. Według The Guardian United przebiło propozycję City i zaoferowało za 29-latka 25 milionów funtów. Ponadto Alexis miałby w zespole „Czerwonych Diabłów” zarabiać jeszcze więcej.

Manchester United dodatkowo miał zaproponować Arsenalowi wymianę z udziałem Henrikha Mkhitaryana, który jest na wylocie z klubu. Przeszkodą może być jednak bardzo wysoka pensja reprezentanta Armenii (200 tysięcy funtów).

Niezależnie od tego, gdzie Alexis w końcu trafi, jego odejście z Arsenalu wydaje się być przesądzone. The Guardian spekuluje, że następcą Chilijczyka może zostać Brazylijczyk Malcom. Bordeaux domaga się jednak za utalentowanego 20-latka aż 50 milionów euro, ponieważ może otrzymać tylko 50% z kwoty jego ewentualnego transferu. Reszta praw do zawodnika jest bowiem w rękach agentów i prywatnych inwestorów.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Girondins Bordeaux, Manchester United, Anglia, Transfery, Manchester City, Alexis Sanchez, Henrikh Mkhitaryan, Malcom

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze