Klopp wyśmiewa zachowanie Arsenalu

Autor: Michał Nowacki | 21.01.2018 12:40 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Spekuluje się, że w ciągu kilku najbliższych dni Manchester United osiągnie porozumienie z Arsenalem i kupi do końca stycznia Alexisa Sáncheza. Trener Liverpoolu, Jürgen Klopp wyśmiewa zachowanie włodarzy "The Gunners" i mówi, że on by nigdy nie sprzedał w środku sezonu kluczowego zawodnika do ligowego rywala.

Wiele wskazuje na to, że Chilijczyk niebawem podpisze umowę z "Czerwonymi Diabłami". W przeciwnym kierunku miałby powędrować Henrich Mchitarjan. Ostatnio nawet Josep Guardiola z Manchesteru City gratulował rywalowi zza miedzy transferu, gdyż prawdopodobnie sam piłkarz wybrał ofertę z Old Trafford a nie Etihad Stadium.

– Żaden z moich zawodników z pierwszego składu nie odejdzie do innego klubu w Anglii. Nikt nie przeniesie się do innego klubu Premier League w środku sezonu. Jestem po prostu pewien tego, bo wiem, że to jest po prostu niemożliwe, aby przyszedł do mnie zawodnik i powiedział: "OK, daj spokój, w środku sezonu idę tam lub tam". Naprawdę nie widzę takiej sytuacji – wyznał Klopp na łamach brytyjskich gazet.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Liverpool FC, Manchester United, Anglia, Josep Guardiola, Transfery, Trenerzy, Manchester City, Alexis Sanchez, Jurgen Klopp

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze