Oficjalnie: Lassana Diarra w PSG

Autor: Dariusz Maruszczak | 23.01.2018 18:59 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Lassana Diarra wraca do wielkiego futbolu. 32-letni pomocnik został piłkarzem Paris Saint-Germain.

Diarra od jakiegoś czasu prowadził rozmowy z Paris Saint-Germain i wreszcie dobiegły one końca. Pomocnik ostatnio pozostawał bez klubu po rozwiązaniu kontraktu z Al-Jazirą. Wcześniej Francuz występował w Olympique’u Marsylia, Lokomotiwie Moskwa, Anży Machaczkała, Realu Madryt, Portsmouth, Arsenalu, Chelsea i Le Havre. Jego piłkarskie CV jest więc imponujące, choć warto zauważyć, że nigdzie nie zagrzał miejsca na dłużej.

Działacze Paris Saint-Germain z pewnością pamiętali udane występy Diarry w Marsylii i uznali, że w drużynie przyda się na ławkę rezerwowych doświadczony pomocnik. Warto dodać, że 32-latek zaliczył 34 występy w reprezentacji Francji.

– Jestem bardzo szczęśliwy z dołączenia do zespołu z mojego rodzinnego miasta. Paris Saint-Germain wiele dla mnie znaczy, a międzynarodowy wymiar klubu w ostatnich sezonach sprawia, że każdy zawodnik marzy o tym, by tu grać – powiedział Diarra.

– Jestem szczęśliwy, że to marzenie się spełnia. Postaram się zrobić wszystko co mogę, wnieść całe moje doświadczenie, aby pokazać moją ochotę do gry i udowodnić, że klub dokonał właściwego wyboru, stawiając na mnie – dodał.

Diarra związał się z PSG krótkoterminowym kontraktem, ważnym do 30 czerwca 2019 roku.

Czytaj więcej o: Francja , Transfery, Kontrakt, Paris Saint-Germain, Lassana Diarra

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze