Oficjalnie: Jose Mourinho przedłużył kontrakt z Manchesterem United

Autor: Dariusz Maruszczak | 25.01.2018 19:28 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Jose Mourinho podpisał nowy kontrakt z Manchesterem United.

Portugalczyk związał się z „Czerwonymi Diabłami” umową do 2020 roku, z opcją przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy. Mourinho był pierwszym menedżerem w historii Manchesteru United, który zdobył trofeum już w pierwszym sezonie pracy. Drużyna z Old Trafford wygrała Puchar Ligi Angielskiej, a później także Ligę Europy. Ponadto Manchester zdobył Tarczę Wspólnoty.

– Jego praca i profesjonalizm są wyjątkowe. Przyjął oczekiwania klubu, żeby promować w pierwszym zespole najlepszych młodych piłkarzy. Wniósł energię i poczucie celu poprzez wszystko co robi. Jestem pewien, że drużyna pod jego wodzą wciąż będzie osiągała dobre rezultaty dla fanów i klubu – powiedział dyrektor Manchesteru United Ed Woodward.

– Jestem naprawdę zaszczycony i dumny, że jestem menedżerem Manchesteru United. Chciałbym podziękować właścicielom klubu i Panu Woodwardowi za uznanie mojej ciężkiej pracy i poświęcenia – powiedział Mourinho.

– Cieszę się z ich wiary, że jestem właściwym menedżerem dla tak wielkiego klubu. Ustawiliśmy bardzo wysokie standardy poprzez wygranie trzech trofeów w jednym sezonie, ale tych standardów oczekuję od drużyn, które prowadzę. Stwarzamy warunki dla znakomitej i pełnej sukcesów przyszłości Manchesteru United – dodał Portugalczyk.

– Podziękowania kieruję oczywiście do mojego sztabu i moich zawodników. Bez ich empatii i przyjaźni to nie byłoby możliwe. Kocham moich piłkarzy i to przyjemność wiedzieć, że będziemy iść razem przez najbliższe trzy lata. Nie mogę zakończyć bez podziękowania kibicom za ich wsparcie i za sprawienie, że tak szybko poczułem się tu jak w domu – wyznał menedżer Manchesteru.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Jose Mourinho, Kontrakt

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze