FA Cup: Pewne zwycięstwo Manchesteru United

Krystian Kutt | 26.01.2018 22:44 | komentarzy: 1 | kategoria: Recenzja meczu |

Manchester United wygrał spotkanie w Pucharze Anglii z Yeovil Town FC 4:0. Dobre spotkanie zagrali: nowy nabytek "Czerwonych Diabłów" - Alexis Sanchez oraz polski bramkarz.

Drużyna z czerwonej części Manchesteru dominowała w całym spotkaniu. Pierwsza bramka padła dopiero w 41. minucie za sprawą Marcusa Rashforda, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym. Swoje "trzy grosze" przy pierwszej bramce dorzucił Alexis Sanchez.

Kolejne bramki zobaczyliśmy już po przerwie. W 61. minucie po podaniu Sancheza piłkę do bramki skierował Ander Herrera i było już 2:0.  Następne dwie bramki strzelili zmiennicy. W 89. minucie Jesse Lingard, i w doliczonym czasie gry Romelu Lukaku.

W bramce drużyny gospodarzy przez całe spotkanie dobrze spisywał się polski bramkarz Artur Krysiak, który kilkoma interwencjami uratował Yeovil Town FC od straty większej ilości bramek.

Yeovil Town FC – Manchester United 0:4 (0:1) Rashford 41', Herrera 61', Lingard 89', Lukaku 90+3'