Copa del Rey: Remis na Municipal de Butarque

Autor: Karol Brandt | 31.01.2018 23:19 | komentarzy: 0 | kategoria: Recenzja meczu |

W pierwszym meczu półfinałowym Sevilla FC nie zdołała pokonać CD Leganés. Zatem w rewanżu możemy spodziewać się wielu emocji.

Sevilla rywalizowała dziś z CD Leganés i choć była faworytem dwumeczu, to musiała nastawić się na intensywne 180 minut.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego ciosu „Sevillistas”. W 21. minucie Luis Muriel wykończył akcję Pablo Sarabii. W pierwszej połowie przeważali goście, lecz więcej bramek już nie padło.

Po przerwie dość nieoczekiwanie bramkę wyrównującą zdobyli gospodarze. W 56. minucie futbolówkę głową do siatki wpakował Dimitrios Siovas. Warto dodać, że w drugiej odsłonie gry zawody były wyrównane i ostatecznie wynik nie uległ zmianie. Rewanż odbędzie się w Sewilli.

CD Leganés – Sevilla FC 1:1 (0:1) Siovas 56’ – Muriel 21’