Tottenham remisuje z Liverpoolem; świetne zwieńczenie

Autor: Michał Nowacki | 04.02.2018 19:29 | komentarzy: 10 | kategoria: Recenzja meczu |

Dzisiaj na Anfield Liverpool grał z Tottenhamem. Bliżej zwycięstwa byli goście, ale zabrakło im odrobiny szczęścia.

Wynik meczu już w trzeciej minucie otworzył Mohamed Salah, który wykorzystał nieuwagę defensorów "Kogutów". To była w zasadzie jedyna akcja warta uwagi, najlepsze piłkarze zostawili na końcowe 10 minut.

W 80. minucie Victor Wanyama, wprowadzony minutę wcześniej, zdecydował się na uderzenie z dystansu i to była znakomita decyzja. Piłka wpadła do siatki i było 1:1.

W 85. minucie Loris Karius faulował rywala i musiał się pogodzić z decyzją arbitra. Do rzutu karnego podszedł Hary Kane, ale spudłował.

W doliczonym czasie gry padły jeszcze dwa gole. Najpierw Mohamed Salah dał prowadzenie "The Reds" 2:1. W czwartej minucie doliczonego czasu gry, van Dijk złamał przepisy i "Koguty" miały drugi rzut karny. Tym razem Harry Kane się nie pomylił i zapewnił remis 2:2.

Liverpool FC – Tottenham Hotspur 2:2 (1:0) Salah 3', 90+1' – Wanyama 80', Kane 90+5' (k.)