Bale może odejść za 90 milionów euro?

Autor: Michał Nowacki | 06.02.2018 15:32 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Real Madryt jest otwarty na oddanie Garetha Bale'a latem i stołeczny klub przyjmie każdą ofertę zaczynającą się od 90 milionów euro. Diario Gol przyznaje, że skrzydłowy na pewno nie będzie miał problemów ze znalezieniem pracodawcy, który byłby skłonny wyłożyć taką gotówkę za 28-latka.

Walijczykowi umiejętności odmówić nie można, ale problem w tym, że w obecnym sezonie znacznie częściej odwiedza on szpitale i ośrodek rehabilitacyjny niż stadion, na którym może trenować czy grać w piłkę. Niewykluczone, że właśnie zmiana środowiska byłaby dobrym rozwiązaniem dla niego.

W czasie kariery w zespole "Królewskich" Bale sięgał trzy razy po tytuł Ligi Mistrzów, z czego po ostatnie dwa w ciągu dwóch poprzednich sezonów. Prezydent Realu, Florentino Pérez uważa, że nadszedł czas, aby sprzedać Walijczyka.

W lecie chciał go kupić Manchester United i niewykluczone, że "Czerwone Diabły" zgłoszą się po byłego zawodnika "Kogutów". W Southampton spędził on dwa sezony, aby w 2007 roku przenieść się do Tottenhamu, gdzie grał do 2013 roku.

Czytaj więcej o: Manchester United, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Kontuzje , Transfery, Gareth Bale

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze