Autor: Michał Nowacki | 06.02.2018 15:36 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Pomocnik Schalke, Max Meyer jest na liście ośmiu klubów, ale zdaniem Bilda największe szanse w walce o Niemca mają Arsenal i Barcelona.

22-latek ma ostatnie kilka miesięcy na swojej umowie i latem będzie do wzięcia za darmo. Wkrótce ma on podjąć decyzję odnośnie swojej przyszłości, zaś w mediach pojawia się data - 20 marca. Wtedy dowiemy się, czy Niemiec zdecyduje się podpisać nową umowę z Schalke, czy skorzysta w lecie z darmowego transferu.

• Barcelona remisuje na wyjeździe z „Nietoperzami”

FC Barcelona przyjechała na Estadio Mestalla stoczyć bój z Valencią. Już od pierwszych minut goście musieli odrabiać straty i gonić wynik. Udało się ostatecznie zremisować i do domu zabrać tylko punkt.

Wczoraj niespodziewanie Real Madryt przegrał wyjazdową potyczkę z Deportivo Alavés 0:1. Dzisiaj swój bój stoczy Barcelona, która pojedzie na Estadio Mestalla walczyć o trzy punkty z Valencią.

W siódmej kolejce Bundesligi Schalke udało się w delegację do Düsseldorfu. Do domu goście wracają jednak w fantastycznych nastrojach, bo strzelili dwa gole, zachowali czyste konto i dopisali sobie trzy „oczka”. Ale zacznijmy wszystko od początku.

• „Koguty” uległy „Blaugranie”

O godzinie 21:00 na murawie Stadionu Wembley zameldowały się „jedenastki” Tottenhamu i Barcelony. „Koguty” pragnęły wykorzystać fakt, że „Duma Katalonii” znajduje się od pewnego czasu w lekkim kryzysie.

• McKennie bohaterem „Czeladników”; Lokomotiw nadal bez punktów!

W swoim drugim spotkaniu grupowym „Królewsko-Niebiescy” długo nie potrafili znaleźć drogi do bramki Guilherme. Ta sztuka udała im się na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, co oznaczało zwycięstwo.