Rooney: Kane będzie miał wielki problem w ciągu roku lub dwóch

Autor: Michał Nowacki | 06.02.2018 16:01 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Wayne Rooney po 13 latach gry w Manchesterze United wrócił do Evertonu, którego jest wychowankiem. Zaznał smaku wielu zdobytych goli i wygranych trofeów z "Czerwonymi Diabłami" i przyznał, że Harry Kane będzie miał w najbliższych dwóch latach problem z podjęciem decyzji odnośnie swojej przyszłości.

Anglik jest w zespole "Kogutów" niezwykle skutecznym napastnikiem i decyduje często o zwycięstwie zespołu. Jednak Wazza uważa, że jego rodakowi niedługo przestaną wystarczać tylko same bramki i będzie chciał, aby za tym przyszły także sukcesy w postaci zdobytych trofeów. Anglik jest wysoko na liście życzeń Realu Madryt, który z pewnością gwarantuje wygrywanie mistrzostwa kraju czy Ligi Mistrzów.

– W tej chwili jest on prawdopodobnie najlepszym napastnikiem w Europie. On może iść do każdego klubu, do którego chce. Jest młody i bramkostrzelny, jak Alan Shearer kiedyś, który pobił wszelkie możliwe rekordy w Anglii. Problem, który będzie miał Kane to kwestia motywacji, że same bramki mu przestaną wystarczyć i będzie chciał wygrywać puchary. Jeżeli Tottenham w ciągu roku lub dwóch nie wygra żadnego tytułu, to Harry może zdecydować się odejść do silniejszego klubu – przyznał Wayne Rooney na łamach Sky Sports.

– Zdobywanie bramek to świetne uczucie i przenosi cię na pewien poziom, ale najlepsi gracze pamiętają o zdobywaniu trofeów i to puchary cię przenoszą na wyższy poziom. Myślę, że gdyby Harry Kane grał w Manchesterze City i wygrał w tym sezonie Premiership, to wszyscy mówiliby o Cristiano Ronaldo, Lionelu Messim i właśnie o nim – dodał Wazza.

Czytaj więcej o: Manchester United, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Transfery, Tottenham Hotspur, Manchester City, Wayne Rooney, Legenda, Alan Shearer, Everton, Harry Kane

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

  • Innoc3nt Legenda
    Ja odnoszę wrażenie, że Kane jest strasznie ułożonym gościem, którego nie kręcą głupie zabawy. Wydaje się być bardzo dojrzały jak na swój wiek. Jakiś czas temu mówił, że chce grać do końca w Tottenhamie, ale nie wiem czy w tych obecnych pokoleniach znajdą się piłkarze jak Totti czy Buffon którzy byliby w stanie tak spędzić karierę. Może jest na tyle inteligentny by zauważyć, że Brytyjczykom poza Wyspami nie wiedzie się najlepiej... W Anglii gdzie miałby grać? Zanim United wrócą do pełnej mocy minie sporo czasu. Chelsea to ostatnimi czasy wygrywa i przegrywa na zmianę. Manchester City demoluje w tym sezonie ligę, ale jak będzie w następnym nie wiadome... Tottenham z Pochettino to fajna wizja przyszlości klubu i chyba to właśnie przyciąga piłkarzy, problemem będzie moment, w którym Pochettino opuści Tottenham.

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.