Oficjalnie: Evra wraca do Premier League!

Autor: Karol Brandt | 07.02.2018 17:15 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Doświadczony obrońca podpisał umowę z zespołem, który obecnie zajmuje 12. miejsce w tabeli angielskiej ekstraklasy.

Patrice Evra pozostawał bez klubu po tym, jak rozstał się z Olympikiem Marsylia. Atmosfera w jakiej opuścił on klub z Ligue 1 nie była najlepsza. Bowiem przed meczem Ligi Europy z Vitórią Guimarães 36-latek kopnął w twarz jednego z kibiców OM. Wówczas UEFA zawiesiła go do końca sezonu we wszystkich rozgrywkach, których jest organizatorem.

West Ham United rywalizuje tylko na Wyspach Brytyjskich, zatem piłkarz będzie mógł występować w zespole „Młotów”, z którymi podpisał umowę do 30 czerwca 2018 roku. Znany z ogromnego poczucia humoru zawodnik w przeszłości grał już w Premier League. W latach 2006-2014 przywdziewał on trykot Manchesteru United. To właśnie z tym zespołem Patrice Evra odnosił największe sukcesy m.in. zdobycie pucharu Ligi Mistrzów oraz wywalczenie pięciu tytułów mistrzowskich w Premiership.

Następnym przystankiem na drodze wielokrotnego reprezentanta Francji był Juventus FC, gdzie grał przez dwa i pół roku, po czym dołączył do Olympique’u Marsylia. W nowym zespole będzie występował w koszulce z numerem „27”. 

Czytaj więcej o: Anglia, Transfery, Kontrakt, Patrice Evra, West Ham United, Premier League

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze