Derby Turynu dla "Starej Damy", Sandro bohaterem

Autor: Michał Nowacki | 18.02.2018 14:37 | komentarzy: 0 | kategoria: Recenzja meczu |

W derbach Turynu górą byli goście, którzy odnieśli skromne zwycięstwo 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Alex Sandro.

W 26. minucie Andrea Belotti dostał piłkę od kolegi z zespołu, uderzył ze środka pola karnego, ale obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Wojtka Szczęsnego.

Problemu ze skutecznością nie miał w 33. minucie Alex Sandro, który otrzymał podanie od Federico Bernardeschiego i z kilku metrów wpakował piłkę do siatki.

Druga połowa nie przyniosła już żadnych groźnych sytuacji. "Stara Dama" postawiła na obronę korzystnego wyniku, zaś Torino nie było w stanie stworzyć sobie dogodnej sytuacji, aby móc myśleć o remisie w derbach.

Torino FC – Juventus FC 0:1 (0:1) Sandro 33'