Amavi: Neymar jest sam sobie winien tej kontuzji

Autor: Michał Nowacki | 27.02.2018 16:37 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Gwiazdor Paris Saint-Germain w niedzielnym meczu przeciwko Olympique Marsylia doznał urazu złamania kości śródstopia i teraz jego występ w rewanżu Ligi Mistrzów z Realem Madryt stoi pod znakiem zapytania. Jednak obrońca "Les Phocéens", Jordan Amavi przyznał, że Neymar sam się prosił o takie kłopoty.

PSG wygrało 3:0, ale zwycięstwo okupiło utratą najważniejszego zawodnika. Spekuluje się, że być może Olympique Marsylia celowo faulował Neymara, aby ten doznał kontuzji. Jordan Amavi przyznał, że zawodnik z Ameryki Południowej sam się prosił o tego typu zachowanie.

– Graliśmy normalnie przeciwko Neymarowi i chciałem odzyskać tylko piłkę. Mówię to, co ja widziałem i wydawało mi się, że on czeka tylko, abym go nadepnął i w ostatniej chwili wypuścił piłkę. Czego on się spodziewał? Osobiście nie wiem co on planował, ale wydaje mi się, że ewidentnie czekał na ten faul. Każdy wie, że Neymar ma ogromny talent, ale czekał na nas, abyśmy nadepnęli na niego, gdy odda piłkę – rzekł obrońca z Marsylii.

Na szczęście dla zawodnika okazało się, że operacja nie będzie konieczna, ale jednak prawdopodobnie opuści rewanż w Lidze Mistrzów z Realem Madryt. Obrońca trofeum wygrał 3:1 w Madrycie i w rewanżu na obiekcie PSG Real będzie chciał przypieczętować awans.

Czytaj więcej o: Olympique Marsylia, Francja , Kontuzje , Paris Saint-Germain, Neymar, Jordan Amavi

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze