Bernard opuści Szachtar? Ma oferty z innych klubów!

Autor: Karol Brandt | 01.03.2018 14:05 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

25-letni skrzydłowy „Górników” latem może odejść z ekipy wielokrotnych mistrzów Ukrainy. Agent Brazylijczyka potwierdził, że trwają rozmowy dotyczące przyszłości jego klienta.

Portal FC Inter News skontaktował się Adriano Spadoto, który reprezentuje interesy Bernarda. Główny temat rozmów to rzekome zainteresowaniem filigranowym pomocnikiem przez Inter Mediolan. Dodajmy, że bieżący kontrakt 25-latka z Szachtarem wygasa 30 czerwca tego roku. Zatem Brazylijczyk już teraz może negocjować z innymi klubami.

– Inter? To miłe słyszeć, że kluby mają na celowniku Bernarda, to znak, że jego praca jest dostrzegana. Jesteśmy w trakcie podejmowania decyzji odnośnie jego przyszłości, nie mogę zdradzić nic więcej. On już powiedział, że w przyszłości może wydarzyć się wszystko. Teraz w grę wchodzi każda możliwość, musimy wybrać najlepszą opcję. Bez wątpienia najważniejszym czynnikiem w wyborze klubu będzie projekt przedstawiony przez przedstawicieli drużyn – oznajmił agent Bernarda.

– Czy rozmawiamy z Interem Mediolan? Bernardem są zainteresowane kluby z całego świata. Nie mogę zdradzić z kim rozmawialiśmy, to byłoby nieetyczne – dodał Adriano Spadoto.

Bernard w ekipie z Doniecka występuje od 2013 roku, gdy Szachtar wyłożył na pomocnika 25 mln euro, a Atlético Mineiro zaakceptowało ofertę Ukraińców. W bieżącym sezonie 25-latek co jakiś czas łapie drobne urazy, które jednak nie przeszkodziły mu w rozegraniu 26 spotkań. Swoje występy 15-krotny reprezentant Brazylii okrasił 9 golami i trzema asystami. Co ciekawe, piłkarz urodzony w Belo Horizonte posiada także hiszpańskie obywatelstwo, co jest dużym atutem przy poszukiwaniu klubu w Europie.

Czytaj więcej o: Inter Mediolan, Włochy, Transfery, Kontrakt, Szachtar Donieck, Ukraina, Bernard

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze