Lista sędziów na najbliższe spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów

Autor: Karol Brandt | 05.03.2018 16:45 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

UEFA poinformowała, kto poprowadzi mecze pierwszej tury 1/8 finału najważniejszych rozgrywek europejskich.

Wtorek, 06.03.2018 r.

FC Porto – Liverpool FC: Felix Zwayer (Niemcy).

 

W fazie grupowej sędziował trzy mecze.

 

Paris Saint-Germain – Real Madryt: Felix Brych (Niemcy).

 

W fazie grupowej sędziował dwa mecze, a także był rozjemcą starcia 1/8 finału, w którym „Stara Dama” mierzyła się z „Kogutami”.

 

Środa, 07.03.2018 r.

Manchester City – FC Basel: Pavel Královec (Czechy).

 

W fazie grupowej sędziował trzy mecze.

 

Tottenham Hotspur – Juventus FC: Szymon Marciniak (Polska).

 

W fazie grupowej sędziował trzy mecze.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Polska, Sędziowie, Szymon Marciniak, Porto - Liverpool 2018-02-14, PSG - Real Madryt 2018-03-06, Man. City - Basel 2018-03-07, Tottenham - Juventus 2018-03-07

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Powrót Ligi Mistrzów w sierpniu?

  Rozgrywki Ligi Mistrzów są od marca zawieszone, podobnie jak rozgrywki większości lig europejskich – gra tylko Białoruś – oraz Ligi Europy. To trudny czas by być kibicem. Cierpliwość jednak popłaca, jak mawia starodawne przysłowie, i podobnie może być w tej sytuacji. Latem bowiem kibice mogą mieć możliwość oglądania skumulowanych rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Czy rzeczywiście jest na to szansa? Jakie są najnowsze spekulacje dotyczące dokończenia w tym roku rozgrywek Ligi Mistrzów?

  czytaj więcej
 • Co robić w świecie bez Ligi Mistrzów?

  Świat piłki nożnej w Europie stanął w miejscu miesiąc temu i na razie ani myśli ruszyć – pandemia koronawirusa spowodowała zawieszenie rozgrywek w niemal wszystkich ligach krajowych na Starym Kontynencie, ponadto meczów Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz przesunięcie Euro 2020 na rok 2021. Nie wiadomo na razie, kiedy ruszy Liga Mistrzów. UEFA bardzo nie chce anulować tegorocznego finiszu sezonu i myśli, jakby rozwiązać tę patową sytuację. Tymczasem, co robić w świecie bez Ligi Mistrzów?

  czytaj więcej
 • Czy Liga Mistrzów również zostanie przełożona na 2020 rok?

  Koronawirus sieje spustoszenie w świecie finansów, w branży turystycznej czy gastronomicznej, a także w sporcie. Z obawy przed rozprzestrzenianiem się wirusa odwoływane są wyścigi kolarskie, rajdy samochodowe, mecze koszykówki, siatkówki, a także piłki nożnej. Wiele lig krajowych w Europie zawiesza rozgrywki. Co z Ligą Mistrzów oraz Ligą Europejską, czyli ponad ligowymi rozgrywkami europejskimi organizowanymi przez UEFA?

  czytaj więcej
 • Monachium włącza się do walki o finał Ligi Mistrzów

  Jesienią bieżącego roku, UEFA wybierze gospodarzy finału Ligi Mistrzów na lata 2021-2023. Ostateczny pojedynek europejskich pucharów może odbyć się na Allianz Arena w Monachium.

  czytaj więcej
 • Pierwsze mecze przedwstępne eliminacji Ligi Mistrzów

  Za nami pierwsze spotkania rundy przedwstępnej eliminacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Awans do kolejnego etapu zapewniły sobie FC Santa Coloma oraz Feronikeli Drenas.

  czytaj więcej

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze