Emery liczy, że sędzia będzie miał dobry dzień. Zidane zacieśnia więzi

Autor: Karol Brandt | 06.03.2018 18:45 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Na spotkaniach z dziennikarzami obaj szkoleniowcy mówili, że ich podopieczni są gotowi do rozegrania wielkiego meczu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi Unaia Emery’ego oraz Zinédine’a Zidane’a.

– To bardzo ważny mecz w naszych historii. Liga Mistrzów to cel klubu, ale niedługo czekają nas także inne wielkie mecze. To wyjątkowa chwila, również dla całej Francji i wszystkich, którzy kochają futbol w Paryżu. To odpowiedni moment na zrobienie kolejnego kroku. Jesteśmy odpowiednio przygotowani do tego, by rozegrać wielki mecz. Po raz pierwszy w najnowszej historii PSG zagramy rewanż u siebie, to dużo znaczy – stwierdził Unai Emery.

– Czy sędzia będzie kluczowy? Wierzę w to, że sędzia będzie miał dobry dzień. Jestem pewien, że wszystko rozegra się na boisku, a sędzia dostrzeże wszystko to, co powinien – dodał Hiszpan.

– Przyjechaliśmy tu rozegrać wielkie spotkanie, do którego jesteśmy wszyscy przygotowani. Dlatego jesteśmy tu całym zespołem, odbędziemy wspólny trening przed rozegraniem wielkiego spotkania. Jesteśmy przygotowani i skupieni w pełni na meczu – oznajmił Zinédine Zidane.

Pierwszy gwizdek Felixa Brycha o godzinie 20:45.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Real Madryt, Hiszpania, Francja , Trenerzy, Unai Emery, Paris Saint-Germain, Zinedine Zidane, PSG - Real Madryt 2018-03-06

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze