Son: Zasłużyliśmy na więcej

Autor: Dariusz Maruszczak | 08.03.2018 13:16 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Son Heung-Min był jednym z najlepszych piłkarzy na boisku w meczu Tottenhamu z Juventusem. Koreańczyk strzelił gola, ale to było za mało, aby jego zespół mógł awansować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

– Teraz nie ma znaczenia, że pokonaliśmy Real Madryt i Borussię Dortmund. Juventus to kolejny silny zespół, jeden z najlepszych w Europie – doceniał siłę rywala Koreańczyk.

– Myślę, że graliśmy bardzo dobrze. Zasługiwaliśmy na więcej, ale w futbolu chodzi o strzelanie goli, a oni zdobyli dwie bramki na Wembley. Ta ostatnia główka Kane’a… gdybyśmy mieli szczęście, mogłoby to wpaść. Uważam też, że powinien być przyznany rzut karny na naszą korzyść. Musimy jednak zaakceptować ten rezultat, choć odpadliśmy moim zdaniem pechowo – powiedział Son.

Na temat spotkania wypowiedział się także prawy obrońca Tottenhamu Kieran Trippier. – Mieliśmy wiele szans w pierwszej połowie i graliśmy świetnie. W drugiej połowie też chcieliśmy grać szybko, ale rywale zabijali tempo meczu.