Casillas może zostać w Porto?

Autor: Dariusz Maruszczak | 08.03.2018 13:34 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Wczoraj informowaliśmy, że dla Ikera Casillasa mecz z Liverpoolem na Anfield może okazać się ostatnim w jego bogatej karierze w Lidze Mistrzów. Okazuje się jednak, że prezes Porto rozważa przedłużenie współpracy z Hiszpanem.

Umowa Casillasa obowiązuje do końca bieżącego sezonu. Do tej pory nie było mowy o ewentualnym przedłużeniu kontraktu, ale to może się zmienić. Wyraźny sygnał ku temu dał prezes FC Porto Pinto da Costa. – Chciałbym, żeby Iker kontynuował karierę w Porto. Wszystko jest możliwe – powiedział w wywiadzie dla hiszpańskiego dziennika Marca.

– Jestem bardzo zadowolony z Casillasa i z jego wkładu w nasz klub. Jest idealnym wzorem do naśladowania – komplementował Hiszpana Pinto da Costa.

– Taka postać jak Iker ma ogromne znaczenie dla szatni, biorąc pod uwagę jego osiągnięcia w trakcie całej kariery, więc dokonamy oceny sytuacji – stwierdził prezes FC Porto.

Casillas w trakcie sezonu stracił miejsce w składzie na rzecz Jose Sa, ale po fatalnym występie 25-latka w pierwszym spotkaniu z Liverpoolem wrócił do łask.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, FC Porto, Liverpool FC, Iker Casillas

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Brak komentarzy, bądź pierwszym komentującym

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.