Sandro chce zostać w Sevilli

Autor: Dariusz Maruszczak | 09.03.2018 17:14 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Sandro Ramirez potwierdził, że chciałby na dłużej związać się z Sevillą, do której jest obecnie wypożyczony z Evertonu.

– Chciałbym tu zostać w następnym sezonie, to dla mnie oczywiste. Klub jest konkurencyjny i wymagający. Muszę porozmawiać z Evertonem i poinformować klub, że chciałbym kontynuować swoją karierę w Sevilli po zakończeniu wypożyczenia ­– powiedział Sandro.

Wychowanek Barcelony trafił do Sevilli w zimowym okienku transferowym na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Do tej pory odgrywa głównie rolę rezerwowego, ale bardzo spodobało mu się na Sanchez Pizjuan i szybko poinformował o chęci pozostania w klubie z Sewilli.

– Szatnia jest bardzo zjednoczona. Można się w niej czuć komfortowo, daje też chęci do trenowania każdego dnia. To dla mnie bardzo ważne – wyznał Sandro.

– Jestem zaskoczony tym, jak gorąco zostałem powitany od samego początku pobytu tutaj. Teraz muszę ciężko pracować, żeby zdobyć zaufanie trenera i móc grać w podstawowym składzie – stwierdził napastnik.

Sandro podkreślił również, jak fantastyczna atmosfera panuje na stadionie Sevilli. – Old Trafford to wyjątkowy stadion, ale to nic w porównaniu do Sanchez Pizjuan. Na takim obiekcie chciałby zagrać każdy piłkarz.

Czytaj więcej o: Sevilla FC, Transfery, Everton, Sandro Ramirez

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze