De Bruyne: Wszystko jest jeszcze możliwe

Autor: Dariusz Maruszczak | 05.04.2018 14:00 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Mimo sromotnej porażki 0:3 w pierwszym meczu z Liverpoolem pomocnik Manchesteru City Kevin De Bruyne wciąż wierzy w możliwość awansu jego zespołu do półfinału Ligi Mistrzów.

– To nie jest niemożliwe, tylko trudne. Nigdy nie wiadomo. Ze sposobem, w jakim gra ta drużyna, wszystko jest możliwe. Będziemy jednak potrzebować czegoś specjalnego – stwierdził De Bruyne.

– Musimy skupić na sobotnim meczu z Manchesterem United, a potem postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, aby uzyskać korzystny wynik w starciu z Liverpoolem. Rywale będą wielkimi faworytami, ale myślę, że rozegraliśmy sporo meczów, w których udało nam się zdobyć trzy bramki, więc dlaczego nie teraz? Oczywiście przewaga rywali jest spora – powiedział belgijski pomocnik.

De Bruyne podkreślił rolę wsparcia z trybun Anfield dla Liverpoolu. – Prawdopodobnie Liverpool zaczerpnął sporo inspiracji od swoich fanów. Mam nadzieję, że my również uczynimy podobnie we wtorek.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Liverpool FC, Anglia, Manchester City, Kevin De Bruyne, Liverpool - Man. City 2018-04-04, Man. City - Liverpool 2018-04-10

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Powrót Ligi Mistrzów w sierpniu?

  Rozgrywki Ligi Mistrzów są od marca zawieszone, podobnie jak rozgrywki większości lig europejskich – gra tylko Białoruś – oraz Ligi Europy. To trudny czas by być kibicem. Cierpliwość jednak popłaca, jak mawia starodawne przysłowie, i podobnie może być w tej sytuacji. Latem bowiem kibice mogą mieć możliwość oglądania skumulowanych rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Czy rzeczywiście jest na to szansa? Jakie są najnowsze spekulacje dotyczące dokończenia w tym roku rozgrywek Ligi Mistrzów?

  czytaj więcej
 • Co robić w świecie bez Ligi Mistrzów?

  Świat piłki nożnej w Europie stanął w miejscu miesiąc temu i na razie ani myśli ruszyć – pandemia koronawirusa spowodowała zawieszenie rozgrywek w niemal wszystkich ligach krajowych na Starym Kontynencie, ponadto meczów Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz przesunięcie Euro 2020 na rok 2021. Nie wiadomo na razie, kiedy ruszy Liga Mistrzów. UEFA bardzo nie chce anulować tegorocznego finiszu sezonu i myśli, jakby rozwiązać tę patową sytuację. Tymczasem, co robić w świecie bez Ligi Mistrzów?

  czytaj więcej
 • Czy Liga Mistrzów również zostanie przełożona na 2020 rok?

  Koronawirus sieje spustoszenie w świecie finansów, w branży turystycznej czy gastronomicznej, a także w sporcie. Z obawy przed rozprzestrzenianiem się wirusa odwoływane są wyścigi kolarskie, rajdy samochodowe, mecze koszykówki, siatkówki, a także piłki nożnej. Wiele lig krajowych w Europie zawiesza rozgrywki. Co z Ligą Mistrzów oraz Ligą Europejską, czyli ponad ligowymi rozgrywkami europejskimi organizowanymi przez UEFA?

  czytaj więcej
 • Pierwszy transfer Liverpoolu tego lata

  Sepp van den Berg to pierwsze wzmocnienie Liverpoolu w letnim oknie transferowym. 17-letni obrońca dołączył do zespołu Jürgena Kloppa za około 1,5 miliona euro.

  czytaj więcej
 • Monachium włącza się do walki o finał Ligi Mistrzów

  Jesienią bieżącego roku, UEFA wybierze gospodarzy finału Ligi Mistrzów na lata 2021-2023. Ostateczny pojedynek europejskich pucharów może odbyć się na Allianz Arena w Monachium.

  czytaj więcej

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze