Buffon: Najważniejsze jest to, by to nie był ostatni mecz Juventusu w tym sezonie Ligi Mistrzów

Autor: Karol Brandt | 11.04.2018 18:55 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Kapitan „Starej Damy” wziął udział w konferencji przedmeczowej. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi 40-letniego Włocha.

– Podchodzimy do tego spotkania z taką samą mentalnością, co zawsze. Mamy zamiar osiągnąć jak najlepszy wynik. Ten mecz musi być honorowy, bacząc na przeciwnika, jak i na stadion. Pamiętam o niewiarygodnych remontadach. Trzeba próbować dokonać niemożliwego, by móc marzyć. Musimy to osiągnąć, by poczuć się jak wartościowa ekipa – rozpoczął.

– Czy to może być mój ostatni mecz w Lidze Mistrzów? To możliwe, ale o tym nie myślę. Kiedy rozpoczynałem karierę, to wziąłbym w ciemno rzeczy, których dokonałem i to, że mogę pożegnać się na Bernabéu. Jednak chciałbym skupić się na pozytywach obecnej sytuacji. Najważniejsze jest to, by to nie był ostatni mecz Juventusu w tym sezonie Ligi Mistrzów – rzekł „Gigi” Buffon.

– Hołd na tym stadionie? Życie nauczyło mnie tego, by nie oczekiwać niczego. Jeśli wydarzy się coś takiego, będzie genialnie. Zawsze, kiedy grałem na Bernabéu, czy to z Juventusem czy to z kadrą, publiczność miała dobre stosunki z piłkarzami. Pozostawała w sportowej atmosferze – zakończył 40-latek.

Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 20:45.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Juventus Turyn, Real Madryt, Hiszpania, Włochy, Gianluigi Buffon, Real Madryt - Juventus 2018-04-11

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze