Oficjalnie: Obrońca „The Reds” niezdolny do gry!

Autor: Karol Brandt | 08.05.2018 18:20 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Były piłkarz Charltonu Athletic przeszedł operację, która wyklucza jego udział w zbliżającym się finale Ligi Mistrzów.

Joe Gomez na Anfield trafił w 2015 roku. Wówczas Liverpool FC zapłacił za wszechstronnego obrońcę 4,9 mln euro. W bieżącym sezonie 20-latek wystąpił w 31 spotkaniach swojej drużyny. W dodatku zadebiutował w dorosłej reprezentacji Anglii i obecnie ma na swoim koncie trzy spotkania w kadrze Garetha Southgate’a.

Piłkarz mierzący 188 cm wzrostu 20 marca doznał kontuzji kostki, która wykluczyła go z gry w pięciu meczach. Następnie zagrał po 90 minut w konfrontacjach z West Bromem i Stoke City. Joe Gomez odczuwał jednak ból i konieczna była operacja, której wykonanie potwierdzili „The Reds”, informując, że prawy defensor nie zagra w finale Ligi Mistrzów.

Zawodnik przegapi także zbliżający się mundial, w którym jego szanse na udział były naprawdę spore. Tym samym po potwierdzonej absencji Alexa Oxlade-Chamberlaina, z kadry Garetha Southgate’a wypada kolejny potencjalny uczestnik tegorocznych Mistrzostw Świata w Rosji.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Liverpool FC, Anglia, Kontuzje , Reprezentacja, Joe Gomez, Mistrzostwa Świata 2018, Real Madryt - Liverpool 2018-05-26

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze