Allardyce: Rooney nie pytał o zgodę na transfer

Filip Sitek | 11.05.2018 16:15 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Nie milkną echa na temat przyszłości Wayne'a Rooneya, który według najnowszych doniesień medialnych miałby opuścić po sezonie Everton FC i przenieść się do DC United, występującego na co dzień w rozgrywkach MLS.

Rooney reprezentuje barwy „The Toffees” od lipca ubiegłego roku, kiedy to powrócił na Goodison Park po 13 latach występów w barwach Manchesteru United, w którym to Anglik sięgnął po praktycznie wszystkie klubowe trofea. Dla ekipy z Liverpoolu, napastnik strzelił w tym sezonie 10 goli.

– Jeśli któryś z moich graczy chce opuścić Everton na rzecz gry w innym klubie, mi to zupełnie nie przeszkadza. Z pewnością dowiem się, gdzie będzie grał Wayne w przyszłym sezonie i porozmawiam z nim, jak tylko stawi się na dzisiejszym treningu. Uspokajam też wszystkich, pomiędzy nami nie ma złych relacji. Rooney to zrównoważony i rozsądny człowiek, dlatego też osiągnął w tym sporcie tak wiele sukcesów – powiedział Sam Allardyce, obecny trener „The Toffees”.

Everton jest obecnie 7. w tabeli Premier League i na pewno nie dojdzie już do zmiany tej pozycji, co będzie skutkować brakiem „The Toffees” w przyszłym sezonie w europejskich pucharach.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Transfery, Trenerzy, Everton, MLS, Sam Allardyce, Premier League

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze