Balotelli ma oferty z Francji oraz Włoch!

Autor: Karol Brandt | 11.05.2018 15:40 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Snajper OGC Nice może latem zmienić klub. W grę wchodzi pozostanie w Ligue 1 lub transfer do Serie A.

Mario Balotelli w ciągu dwóch sezonów wyraźnie odżył. 27-latek do tej pory rozegrał 64 spotkania, strzelił 41 goli i zanotował dwie asysty. Dobra forma Włocha zaowocowała zainteresowaniem Olympique’u Marsylia oraz Romy. Oba kluby są gotowe spełnić oczekiwania finansowe byłego snajpera Manchesteru City.

Według Mediaset Premium piłkarz urodzony w Palermo oczekuje pensji w wysokości około pięciu milionów euro. Jednak rzymianie, którzy wysunęli się na prowadzenie w walce o angaż napastnika, nadal nie podjęli wiążącej decyzji. Sam zawodnik w jednym z wywiadów oświadczył, że najprawdopodobniej jest to jego ostatni sezon w klubie z Nicei.

OM jest zainteresowane transferem 33-krotnego reprezentanta Włoch głównie dlatego, że Puma, która od nowego sezonu będzie sponsorem klubu, a obecnie ma podpisaną umowę z graczem, chętnie widziałaby na Stade Vélodrome swoją flagową gwiazdę. 27-latek byłby prezentem dla kibiców marsylczyków. Problemem jest jednak to, że rosły napastnik zamierza wrócić do Włoch, skąd, jak sam podkreślił, otrzymał kilka ofert m.in. z Torino FC.

Wydaje się zatem, że obecny sezon jest ostatnim, w którym Mario Balotelli przywdziewa barwy „Les Aiglons”. Tym bardziej, że jego kontrakt z dotychczasowym pracodawcą wygasa 30 czerwca 2018 roku, a OGC Nice po prostu nie stać, by opłacać wysokie zarobki ex-snajpera Interu i Milanu. 

Czytaj więcej o: Olympique Marsylia, Francja , Włochy, Transfery, AS Roma, Mario Balotelli, FC Torino, OGC Nice

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze