Jorginho nie trafi na Etihad Stadium?!

Filip Sitek | 03.06.2018 17:40 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

27-letni pomocnik był jednym z najjaśniejszych punktów SSC Napoli w ubiegłym sezonie. Nie może zatem dziwić fakt, że o jego usługi zabiega kilka mocnych klubów europejskich, a wśród nich „The Citizens”.

Manchester City nieprzerwanie poszukuje wzmocnień, mimo posiadania już tym momencie piekielnie mocnego składu. Z pewnością zakup Jorginho zwiększyłby potencjał środka pola, czyli jednej z kluczowych formacji w taktyce Josepa Guardioli.

Ruch ten może jednak w najbliższym czasie nie nastąpić. Włodarze włoskiego klubu za wszelką cenę chcą zatrzymać u siebie Brazylijczyka z włoskim paszportem, którego kontrakt z „Błękitnymi” obowiązuje jeszcze przez 2 lata.

– Tak to prawda. Odrzuciliśmy ofertę Manchesteru City za Jorginho. Propozycja transferu wynosiła 45 mln funtów plus pięć milionów zapisanych jako bonusy. Nie zamierzamy go sprzedawać – tak pokrótce całe zajście skomentował Aurelio De Laurentiis, prezes SSC Napoli.

Czytaj więcej o: Anglia, Josep Guardiola, Transfery, Manchester City, Aurelio De Laurentiis, SSC Napoli, Jorginho, Włochy

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze