Oficjalnie: Fred przenosi się na Old Trafford

Autor: Grzegorz Góra | 06.06.2018 09:40 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Brazylijski pomocnik będzie w przyszłym sezonie reprezentował barwy Manchesteru United. O transferze poinformowała oficjalna strona „Czerwonych Diabłów”.

Pierwszy letni transfer Manchesteru United za nami. Do drużyny wicemistrzów Anglii sprowadzony został 25-letni Fred, który od lipca 2013 roku reprezentował barwy Szachtara, gdzie trafił z brazylijskiego klubu SC Internacional. Jak podają brytyjskie media, urodzony w Belo Horizonte pomocnik, trafi na Old Trafford za kwotę ok. 52 mln funtów. Kontrakt ma obowiązywać przez 4 lata, jednak ma mieć również zapis o możliwości przedłużenia umowy o kolejny rok.

„Manchester United z przyjemnością informuje, że doszedł do porozumienia z Szachtarem Donieck w sprawie transferu Freda" - taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie  „Czerwonych Diabłów”. Równocześnie, na twitterowym profilu samego zawodnika ukazał się #FredIsRed, a sam piłkarz wyznał, ze jest dumny będąc jednym z piłkarzy Manchesteru United.

Oprócz Freda, José Mourinho planuje w najbliższych dniach (godzinach?) zakontraktować także drugiego zawodnika - na Old Trafford trafić ma utalentowany Diogo Dalot z FC Porto, jednak na oficjalny komunikat trzeba jeszcze poczekać.

Czytaj więcej o: FC Porto, Manchester United, Anglia, Transfery, Portugalia, Kontrakt, Szachtar Donieck, Ukraina, Fred, Diogo Dalot

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze