Shaqiri blisko Liverpoolu

Filip Sitek | 07.06.2018 19:30 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

27-latek może ponownie bronić barw europejskiego giganta. Według ostatnich informacji, blisko zakontraktowania Szwajcara są włodarze „The Reds”.

Kariera Shaqiriego z pewnością należy do tych bardziej skomplikowanych. Najpierw szwajcarski pomocnik dobrymi występami w FC Basel, wywalczył sobie kontrakt w Bayernem Monachium. Tam jednak nie mógł przebić się do wyjściowej jedenastki i po nieudanym wypożyczeniu do Interu, Shaqiri postanowił odejść do Stoke City. W zespole „The Potters” Szwajcar ponownie prezentował wysoki poziom. Dzięki temu, jego usługami zainteresowane są wielkie, europejskie kluby.

27-latek miałby zasilić „The Reds” za kwotę zaledwie 12 mln euro. Jest to spowodowane tym, że Stoke nie potrafiło utrzymać się w Premier League i spadło do niższej klasy. Usługami Szwajcara zainteresowane są też „Koguty” i „Święci”.


68-krotny reprezentant swojego kraju w ubiegłym sezonie w barwach „Garncarzy” rozegrał 38 spotkań, strzelił osiem goli i zanotował siedem asyst. Jego umowa z bieżącym pracodawcą wygasa 30 czerwca 2020 roku. 

Czytaj więcej o: Liverpool FC, Anglia, Transfery, Tottenham Hotspur, Xherdan Shaqiri, Southampton, Stoke City, Premier League

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze