Oficjalnie: Kolejne sankcje od UEFA!

Autor: Karol Brandt | 08.06.2018 19:15 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

W związku ze spotkaniem Komisji Kontroli, Etyki i Dyscypliny UEFA, które odbyło się 31 maja, zapadły decyzje odnośnie ukarania klubów oraz piłkarzy.

Cztery dni temu informowaliśmy o części kar, tymczasem UEFA przedstawiła kolejne decyzje. Podczas meczu rewanżowego 1/8 finału Ligi Mistrzów AS Roma – Szachtar Donieck dopatrzono się następujących wykroczeń: odpalanie i rzucanie rac, zabieranie czasu przez chłopców od podawania piłek oraz nielegalny transparent. Postanowiono ukarać rzymian siedmioma tysiącami euro grzywny, ostrzec klub o naruszeniu zasad przez chłopców od podawania piłek i zamknąć postępowanie w sprawie transparentu.

W trakcie spotkania rewanżowego 1/8 finału Ligi Mistrzów Beşiktaş JK – Bayern Monachium odnotowano rzucanie przedmiotami, zablokowane schody i niewystarczającą organizację. To ostatnie wykroczenie jest spowodowane tym, że na boisko w pewnej chwili wbiegł kot, a sędzia został zmuszony przerwać na moment zawody. Komisja ukarała klub 34 tysiącami grzywny oraz ostrzegła „Czarne Orły” w związku z niedostateczną organizacją.

Bayern Monachium w pierwszym starciu półfinałowym podejmował u siebie Real Madryt. Także podczas tej konfrontacji według UEFA doszło do wykroczeń. Mianowicie, po ostatnim gwizdku sędziego na boisko wkroczyli kibice. Fani wywiesili również obraźliwy transparent. Efekt? 25 tysięcy euro kary.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Bayern Monachium, Niemcy, Włochy, AS Roma, Turcja, UEFA, Besiktas JK

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze