Messi: Nie jesteśmy faworytami mundialu

Filip Sitek | 09.06.2018 19:30 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Dla 5-krotnego zdobywcy Złotej Piłki FIFA, turniej w Rosji jest najprawdopodobniej jedną z ostatnich szans, aby sięgnąć po złoto mistrzostw świata.

Kapitan reprezentacji Argentyny jak dotychczas brak udział w trzech turniejach o tytuł mistrza świata. Najbliżej celu był w 2014 roku, gdy w finale Niemcy wygrali 1:0. 

– Przede wszystkim chcemy cieszyć się z gry i w każdym meczu zagrać na 100 procent. Mamy wspaniały zespół, a w nim wiele indywidualności. Na zgrupowaniu kadry, zdołaliśmy osiągnąć bardzo wysoką formę. Jestem przekonany, że jesteśmy w stanie walczyć z każdym rywalem jak równy z równym, mimo iż nie należymy do głównych faworytów całego turnieju – powiedział Messi.

– To będą już moje czwarte mistrzostwa świata. Wszystkie poprzednie mundiale zapamiętałem pozytywnie. Myślę, że tegoroczny będzie bardzo wyrównany i bierze w nim udział wiele zespołów, które mogą sięgnąć po puchar – dodała gwiazda „Albiceleste”.

Reprezentacja Argentyny swoją przygodę w Rosji zacznie 16 czerwca od meczu z Islandią. Ich następnymi rywalami w grupie będą Chorwacja i Nigeria.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Lionel Messi, Argentyna, Chorwacja, Nigeria, Islandia, Reprezentacja, Mistrzostwa Świata 2018

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze