Oficjalnie: Hiszpanie bez trenera!!! [AKTUALIZACJA]

Autor: Grzegorz Góra | 13.06.2018 13:21 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Na dwa dni przed pierwszym meczem na najważniejszej piłkarskiej imprezie na świecie, hiszpańska federacja postanowiła zwolnić selekcjonera!

Była akcja - jest reakcja! Julen Lopetegui wczoraj został ogłoszony nowym trenerem Realu Madryt, a już dziś... przestał być sternikiem reprezentacji Hiszpanii na dwa dni przed konfrontacją z Portugalią!

Choć kilka tygodni temu Lopetegui przedłużył kontrakt z hiszpańską federacją do 2020 roku, we wtorkowe południe Real Madryt ogłosił, że to właśnie on zajmie w przyszłym sezonie miejsce na ławce "Królewskich". Informacja ta tak rozsierdziła prezesa hiszpańskiej federacji, że dziś zwolnił selekcjonera, mimo iż ten już pojutrze miał poprowadzić kadrę w pierwszym mundialowym spotkaniu przeciwko mistrzom Europy.

Mimo, że o pozostawienie trenera na stanowisku na czas Mistrzostw Świata prosili wszyscy kadrowicze, prezes federacji pozostał nieugięty - Lopetegui wyleciał z hukiem, co niemal na pewno odbije się na formie każdego z Hiszpanów. Nad chaosem ma zapanować jedna z legend hiszpańskiej reprezentacji  Fernando Hierro, który do Rosji udał się z kadrą w roli dyrektora sportowego zespołu. Cóż, już dziś może być jej nowym selekcjonerem...

Aktualizacja

Fernando Hierro nowym selekcjonerem Hiszpanów! O 17:30, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, były gracz m.in. Realu Madryt pojawi się wraz z prezesem hiszpańskiej federacji Luisem Rubialesem, gdzie zostanie przedstawiony jako nowy trener piłkarskiej reprezentacji.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Trenerzy, Legenda, Fernando Hierro, Julen Lopetegui, Reprezentacja, Mistrzostwa Świata 2018

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze