Pavard w Bayernie Monachium?

Filip Sitek | 04.07.2018 16:15 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

22-latek z dnia na dzień jest co raz bardziej rozpoznawalny w świecie futbolu. Dobre występy w reprezentacji Francji nie uchodzą uwadze wielkich klubów, wliczając w to ekipę mistrza Niemiec.

Sytuacja obrońcy VfB Stuttgart jest jednak nieco skomplikowana. Wprawdzie francuski piłkarz ma wpisaną w kontrakcie klauzulę odstępnego w wysokości 35 mln euro, ale zacznie ona obowiązywać dopiero od przyszłego roku. Ten fakt jednak wcale nie martwi włodarzy Bayernu, którzy są w stanie poczekać do lipca 2019 roku i wtedy zgłosić się po Pavarda.

W ubiegłym sezonie 22-latek był podporą „Szwabów”. Łącznie zaliczył 34 ligowe występy. Zaowocowało to świetnym 7. miejscem w rozgrywkach Bundesligi. Właśnie znakomita znajomość tej ligi przez Francuza może mieć znaczący wpływ na taki ruch ze strony „Bawarczyków”.

Obecnie Pavard znajduje się na mundialu w Rosji, gdzie z reprezentacją Francji zaszedł już do ćwierćfinału. Jakichkolwiek decyzji z jego strony powinniśmy się spodziewać dopiero po zakończeniu turnieju.

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Francja , Niemcy, Transfery, VfB Stuttgart, Bundesliga, Mistrzostwa Świata 2018, Benjamin Pavard

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze