Higuaín blisko Chelsea?

Filip Sitek | 04.07.2018 18:30 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Coraz bardziej realna wydaje się przeprowadzka argentyńskiego napastnika do Anglii. Głównymi zainteresowanymi są włodarze „The Blues”.

Gigant z Londynu cały czas poszukuje klasowej „dziewiątki”, której na Stamford Bridge ewidentnie brakuje od czasu odejścia Diego Costy. Idealnym kandydatem na tę pozycję wydaje się być Higuaín.

Według doniesień mediów, kwota transferu oscylowałaby w okolicach 60 mln euro. Nie bez znaczenia jest także to, że coraz bliżej objęcia posady trenera Chelsea FC jest Maurizio Sarri. Obaj panowie pracowali już razem w SSC Napoli. To właśnie pod skrzydłami włoskiego szkoleniowca 30-latek zdobył 36 goli w jednym sezonie w Serie A, pobijając przy tym wiele rekordów.

Sprawą, która budzi wątpliwości u napastnika Juventusu w kontekście przeprowadzki na Stamford Bridge jest fakt, że Chelsea FC nie zakwalifikowała się do przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Dla tak klasowego piłkarza jak Higuaín jest to zdecydowanie duży mankament.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Włochy, Transfery, Trenerzy, Gonzalo Higuain, SSC Napoli, Maurizio Sarri, Serie A TIM, Juventus FC

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze