Kolejne źródła potwierdzają transfer Alexa Sandro do United

Filip Sitek | 05.07.2018 18:00 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Cały czas nie milkną echa na temat potencjalnego kupna brazylijskiego obrońcy przez włodarzy „Czerwonych Diabłów”. Z obecnym pracodawcą 27-latek ma ważny kontrakt do 2020 roku.

Według najświeższych doniesień Daily Star Sandro miałby kosztować klub z Anglii 60 mln euro. Z pewnością kwota ta nie jest wyzwaniem dla szefów Manchesteru United, którzy w ostatnich latach przeprowadzali już o wiele droższe transakcje. Anglicy uważają, że obrońca „Starej Damy” byłby świetnym następcą Luke'a Shawa. Były defensor Southampton FC jest blisko opuszczenia Old Trafford ze względu na konflikt z trenerem. Brazylijczyk o miejsce w składzie konkurowałby z Ashleyem Youngiem, który, choć prezentuje solidny poziom, ma już na karku 33 lata. 

Warto też dodać, że włodarzom Juventusu z pewnością zależy na zarobieniu pokaźnej sumy pieniędzy. Potencjalna przeprowadzka Cristiano Ronaldo na Allianz Stadium nie będzie należeć do tanich i szefostwo „Starej Damy” liczy, że sprzedaż Alexa Sandro częściowo zwróci transfer Portugalczyka.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Manchester United, Real Madryt, Hiszpania, Transfery, Cristiano Ronaldo, Ashley Young, Luke Shaw, Alex Sandro, Serie A TIM, Premier League

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze