Chaos w obozie Realu Madryt. C. Ronaldo odejdzie?

Filip Sitek | 06.07.2018 16:30 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Według najświeższych informacji Florentino Pérez (prezes „Królewskich”) jest już po pierwszych rozmowach ze swoją „prawą ręką” José Ángelem Sánchezem i agentem portugalskiego gwiazdora – Jorge Mendesem.

W trakcie rozmów, przedstawiciel Ronaldo jednoznacznie zakomunikował włodarzom Realu Madryt, że „Stara Dama” jest zdeterminowana, by pozyskać 5-krotnego zdobywcę Złotej Piłki. Dlatego też wyłożenie przez nich na stół 100 mln euro za portugalskiego skrzydłowego nie stanowi żadnego problemu. Na spotkaniu poruszono też kwestie zorganizowania ewentualnego pożegnania Ronaldo. Fiaskiem zaś zakończyły się rozmowy w kwestii jego nowego kontraktu.

Kolejne ciekawe doniesienia dostarcza nam MARCA. Dziennikarze madryckiego dziennika doszli do zaskakujących informacji, według których CR7 jest mocno skonfliktowany z Florentino Pérezem. Kością niezgody jest rzekomo sama kwota, którą „Królewscy” chcą otrzymać za portugalskiego skrzydłowego. Cristiano uważa, że 100 mln euro nie odzwierciedla jego prawdziwej wartości rynkowej i czuje się wręcz poniżony przez włodarzy „Los Blancos”

Z kolei telewizja La Sexta podała do wiadomości, że szefostwo Realu Madryt chce, aby Ronaldo wygłosił publiczne przemówienie, w którym poda konkretne powody swojego odejścia. Doniesienia te zdążyło już potwierdzić kilka hiszpańskich rozgłośni radiowych.

Niektóre źródła posuwają się jeszcze dalej. Dziennikarze włoskiej telewizji – Sport Mediaset twierdzą, że prezentacja nowego nabytku „Starej Damy” odbędzie się już w tę sobotę. Dodają też, że roczne zarobki Cristiano na Alianz Stadium będą wynosić 30 mln euro. Część tak ogromnej pensji mają pokryć przedsiębiorstwa samochodowe takie jak Fiat czy też Ferrari, w których udziały ma rodzina Agnellich. 

Warto też przyjrzeć się wypowiedzi Luciano Moggiego (byłego szefa Juventusu). W jednym z wywiadów przyznał, że sprawa transferu 33-latka do zespołu z Turynu jest już przesądzona. Dodał też, że sam, gdy był jeszcze pracownikiem „Starej Damy” próbował ściągnąć Ronaldo do Juventusu. Ciekawostką jest również fakt, że Massimiliano Allegri niespodziewanie skrócił swój urlop i... w pośpiechu wrócił do Turynu.

O tym, czy cała transakcja dojdzie do skutku przekonamy się w najbliższych dniach. Jedno jest pewne. W przypadku przeprowadzki Portugalczyka na Alianz Stadium rozpocznie się nowa, być może jeszcze większa lawina medialna, podczas której dziennikarze z całego świata poszukają odpowiedzi na pytanie: Kto zastąpi CR7 na Santiago Bernabéu?”. 

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Real Madryt, Hiszpania, Włochy, Transfery, Kontrakt, Cristiano Ronaldo, Jorge Mendes, Florentino Perez, La Liga, Serie A TIM

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze