Zostań redaktorem LigaMistrzow.com!

Autor: Karol Brandt | 08.08.2018 08:00 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Serwis LigaMistrzow.com kompletuje kadrę na nowy sezon. Zgłoś się, być może potrzebujemy właśnie Ciebie!

Nowy sezon w ligach europejskich już niebawem wystartuje. Również rozgrywki Ligi Mistrzów wkraczają w istotną fazę. W związku z nieustannym rozwojem serwisu oraz wieloma nowymi pomysłami, do realizacji których potrzebna jest szeroka kadra, poszukujemy nowych redaktorów, by móc w jeszcze większym stopniu spełniać wciąż rosnące wobec naszej redakcji oczekiwania. W najbliższym sezonie pragniemy wskoczyć na wyższy poziom. By to osiągnąć potrzebujmy zgranych ludzi, których połączy jedna, piłkarska pasja.

Nie interesują nas więc osoby, które zgłaszają się tu tylko po to, by móc w przyszłości wypełnić jedną linijkę więcej w swoim CV. Nie chcemy osób, które mają chwilowy kaprys, a ich zapał szybko minie. Jeśli jednak pasjonujesz się piłką nożną, jeśli z każdą minutą przybliżającą do rozpoczęcia ważnego meczu Twoje serce bije szybciej, jeśli jesteś energiczny, a stawianie sobie nowych wyzwań leży w Twojej naturze – szukamy właśnie Ciebie!

Obecnie poszukujemy kandydatów na kilka stanowisk. Jeśli chcesz zostać newsmanem, wymagamy od Ciebie ukończonych 17 lat, poprawności i swobody w posługiwaniu się polszczyzną oraz dobrego rozeznania w aktualnych wydarzeniach w futbolu europejskim. Znajomość języków obcych oraz wcześniejsze doświadczenie w pracy dziennikarskiej będą oczywiście dodatkowym atutem, ale nawet jeśli nigdzie wcześniej nie pisałeś, nie stoisz bynajmniej na straconej pozycji. Trafisz u nas na ludzi, którzy pomogą Ci w zdobyciu doświadczenia i udoskonaleniu warsztatu dziennikarskiego. To na pewno zaprocentuje w przyszłości. Jeśli jednak czujesz, że jesteś stworzony do zadań wymagających od autora lekkiego pióra i umiejętności swobodnego łączenia gatunków dziennikarskich, a napisanie dwu-trzystronicowego tekstu nie sprawia Ci problemów, to z powodzeniem możesz aplikować na stanowisko felietonisty/recenzenta.

Nasz portal nie jest tworzony wyłącznie przez dziennikarzy. W tej chwili szukamy więc także osób na inne stanowiska. Jeśli chcesz zostać u nas moderatorem i brać udział w nieustannym powiększaniu bazy danych serwisu, wymagamy od Ciebie przede wszystkim względnie wysokiej dyspozycyjności, głównie w trakcie meczów Ligi Mistrzów, oraz chęci i zapału do działania. Poszukujemy też pracowników na stanowiska grafika i twórcy kompilacji video – w obu tych przypadkach od kandydatów oczekiwać będziemy przedstawienia portfolio. Jeśli uważasz, że wymienione stanowiska nie są dla Ciebie, a przebywanie w mediach społecznościowych oraz wyszukiwanie najświeższych informacji, to Twój chleb powszedni, stanowisko administratora profilu na Facebooku powinno Cię zainteresować.

Każdemu z Was, niezależnie od stanowiska, o które będziecie się ubiegać, gwarantujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz zebranie bezcennych doświadczeń. Osoby ofiarnie i skutecznie wykonujące swoją pracę mogą liczyć na atrakcyjne bonusy.

Jeśli spełniasz przedstawione wymogi i chcesz dołączyć do redakcji LigaMistrzow.com – nie czekaj! Wyślij swoje CV na adres praca@ligamistrzow.com, zamieszczając w tytule e-maila słowa „Nabór LM”. Zakres danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji reguluje art. 22 Kodeksu Pracy. Zgodnie z aktualną wersją ustawy są to następujące informacje:

1) imię (imiona) i nazwisko;

2) imiona rodziców;

3) data urodzenia;

4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji);

5) wykształcenie;

6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

WYŁĄCZNIE TYCH DANYCH ŻĄDAMY W CV!

Pod podanym adresem otrzymasz również wszelkie dodatkowe informacje na temat ewentualnej współpracy. Jeśli masz zatem jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, na pewno udzielimy Ci odpowiedzi.

 

Dołącz do redakcji serwisu LigaMistrzow.com i stań się współtwórcą Największego Polskiego Źródła Informacji o Champions League!

Czytaj więcej o: LigaMistrzow.com

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze