Juventus rozważa wymienienie Alexa Sandro na Marcelo

Autor: Dariusz Maruszczak | 05.09.2018 11:23 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Jak donosi dziennik Tuttosport, Juventus rozważa wymienienie Alexa Sandro na Marcelo. Transakcja z Realem Madryt może zostać przeprowadzona już w zimowym okienku transferowym.

Mistrzowie Włoch byli już latem zainteresowani lewym obrońcą „Los Blancos”, między innymi dlatego, że sprowadzili przyjaciela Brazylijczyka Cristiano Ronaldo. Według Tuttosport Marcelo ma napięte relacje z trenerem Julenem Lopeteguim i rozmawia regularnie z Cristiano, który lepiej czułby się w Turynie u boku byłego kolegi klubowego.

Juventus może próbować sprowadzić kompana Portugalczyka już w styczniu, oferując w zamian Alexa Sandro. Tuttosport uważa, że Real może być otwarty na taką wymianę, ponieważ pozyskałby trzy lata młodszego piłkarza, również będącego na wysokim poziomie.

Przypomnijmy, że taka ewentualna wymiana w zimie nie sprawiłaby problemów w kontekście rejestracji piłkarzy w Lidze Mistrzów, ponieważ UEFA postanowiła zmienić przepisy i kluby mogą zgłaszać do swoich składów nawet trzech nowych piłkarzy, którzy występowali wcześniej w innych zespołach w tych rozgrywkach.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Real Madryt, Hiszpania, Włochy, Transfery, Marcelo, Alex Sandro

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze